Projektowanie i wdrożenia
Budowa i konfiguracja
sieci komputerowych
Dowiedz się więcej
Budowa i konfiguracja sieci komputerowych

Oferujemy przedsiębiorstwom i operatorom usługi związane z budową i konfiguracją sieci transmisji danych.

Firmowe sieci LAN i WAN

Firmowe sieci LAN i WAN to najważniejszy element infrastruktury technicznej współczesnych przedsiębiorstw. Dobrze zrealizowane projekty budowy sieci zapewniają niezawodność telekomunikacji w każdych warunkach i optymalne wykorzystanie zasobów. Sieci lokalne budowane są przy użyciu kabli miedzianych i światłowodów, natomiast sieci rozległe przy użyciu sieci operatorskich

Sieci szkieletowe

Sieci szkieletowe to podstawa działania operatorów telekomunikacyjnych (ISP), winny charakteryzować się niezawodnością i wysoką przepustowością. Szkielet sieci ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania sieci rozległych o złożonej strukturze. Tego rodzaju sieci budowane są głównie w oparciu o medium światłowodowe ze względu na duże zapotrzebowanie na pasmo transmisyjne.

Pasywne sieci optyczne – GPON

Pasywne sieci optyczne - GPON (ang. Gigabyte Passive Optic Network) to najlepszy sposób dotarcia włóknem światłowodowym wprost do klienta. Pasywność sieci GPON jest jej największą zaletą -  pomiędzy kontrolerem GPON (umieszczonym np. w serwerowni operatora) a terminalem klienckim nie ma żadnych aktywnych urządzeń wymagających zasilania, co zwiększa niezawodność sieci i zmniejsza koszty serwisowe. To doskonałe rozwiązanie umożliwia świadczenie najwyższej jakości usług cyfrowych – internetu, telewizji i telefonu w modelu FTTH (Fiber to the home)

Parametry
Usługa świadczona światłowodowo lub za pomocą radiolinii w paśmie licencjonowanym
Przepustowość do 1Gbps w przypadku łącz radiowych i do 10 Gbps w przypadku łącz światłowodowych
Gwarancja rocznej dostępności usługi do 99,9%
Gwarancja czasu reakcji na awarię od 0,5 godz.
Gwarancja czasu usunięcia awarii od 4 godz
Skontakuj się z nami

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej. Nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz zaproponuje rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.